Вимоги до статей

Редакційна колегія наукового щоквартальника "Українська музика" у своїй роботі керується нормами законодавства України у сфері освіти, наукової діяльності та інтелектуальної власності. До публікації в журналі приймаються оригінальні наукові дослідження та матеріали, які раніше не публікувалися, а також переклади з іноземних мов, які не публікувались українською мовою – за згодою автора або правонаступника, і мають важливе теоретичне та практичне значення для музикознавства, музичного виконавства, музичної педагогіки, музичної критики та інших сфер музичної культури.

Статті, подані до публікації, повинні відповідати науковим та технічним вимогам журналу. Редколегія строго слідкуватиме за дотриманням етичних норм при використанні матеріалів інших дослідників, а саме недопустимість порушення авторських прав, використанні плагіату у різних формах. Стаття, в якій виявлено запозичення з матеріалів інших авторів без посилання на джерело, не повертається на доопрацювання та не публікується, а її автор може подати до редколегії інший матеріал. Всі цитати мають закінчуватися посиланнями на джерела.

Технічні вимоги до статей:

- текст у форматі Microsoft Word; шрифт Times New Roman;

- текст набирається з інтервалом 1,5; 14 кегль. Поля: верхнє – 2 cм, нижнє – 2 cм, ліве – 3 cм, праве – 1,5 cм;

- таблиці набираються у форматі Microsoft Word або Microsoft Excel;

- лапки – «».

Текст оформлюється у такому порядку:

Індекс УДК.

Імена, по-батькові та прізвища авторів (повністю).

Вчений ступінь і звання, посада, місце роботи.

Номер ORCID (зазначається обов'язково), Scopus-Author ID, Researcher ID (зазначається при наявності індексованих публікацій у Scopus/Web of Science).

Назва статті.

Анотація та ключові слова українською і англійською мовами з перекладом назви і прізвищ автора(ів) обсягом не менше 1800 друкованих знаків.

Основний текст статті.

Послідовність структурних елементів текстової частини:

Вступ. (Introduction)

Матеріали та методи. (Materials and methods)

Результати. (Disscussion)

Висновки. (Results)

Таблиці та ілюстрації нумеруються послідовно арабськими цифрами. Примітки до таблиці даються тільки в тексті. Ілюстрації підписуються знизу. Підписи до таблиць та ілюстрацій центруються.

Рисунки та фотографії (чорно-білі, з градаціями сірого кольору) «вмонтовуються» в основний текст статті і даються додатково у вигляді окремих файлів в одному з таких форматів: TIFF, PCX, JPG, BMP, CDR.

У статті обов’язково мають бути посторінкові посилання, а також список використаної літератури наприкінці публікації. Посилання потрібно відзначати цифрою без дужок і крапок за допомогою звичайних посилань програми Microsoft Word. Перелік цитованої літератури укладається за абеткою. Слово «Література» виділяється жирним шрифтом. При оформленні списку літератури слід дотримуватися вимог Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».

Автор статті відповідає за достовірність викладеного матеріалу, за належність даного матеріалу йому особисто, за правильне цитування джерел та посилання на них.

Автору може бути відмовлено в публікації, якщо її науковий рівень, тематика та оформлення не відповідають вказаним вимогам. Редакція залишає за собою право вносити редакційні, у тому числі літературно-мовні правки, які узгоджуються з автором публікації.

Колектив редакції працює над тим, щоб включити збірник у міжнародні каталоги електронних бібліотек та наукометричні бази для входження у міжнародний науко-інформаційний та комунікаційний простір.